Betboodan Havale İle Para Çekme

Betboo üzerinden kazanılan paralar ilk olarak çekme talebi verilerek işleme alınabilir. Üyelerin ilk para çekme taleplerinde site kullanıcı güvenliği açısından kişisel bilgilerin teyidini isteyebilir. Bu aşamada kullanıcılardan belge talebinde bulunan Betboo hazırlanan evraklarında kolay, hızlı ve düzenli bir şekilde gönderilebilmesi için sistem üzerinden seçenekler hazırlamıştır. Yaşanacak her durum için önceden deneyim sahibi olan yöneticilerin kurduğu sisteme göre çalışan Betboo havale ile para çekme seçeneğini de müşterilerin tercihlerine sunmuştur.

Para Çekme Yöntemleri

Betboo kullanıcılarına pek çok farklı para çekme seçeneği sunmuştur.

  • Ecocard,
  • Visa Debit card ve
  • Betboodan havale ile para çekme seçeneklerden sadece birkaçıdır.

Havale yöntemi ile para çekmek isteyen kullanıcılar ilk olarak üyelik hesapları üzerinden sisteme giriş yapmak zorundadır. Para çekme talep formunu dolduran kullanıcılar yine sistem üzerinden formu ilgili birimlere gönderebilirler. Bu aşamada banka havalesi sistemini çeken kullanıcılar karşılarına çıkan banka seçenekleri arasından istediklerini seçebilirler. Havale yöntemini kullanarak çekilebilecek minimum tutar 200 TL veya bu rakamın döviz karşılığı olabilir.

Para çekme talebinde bulunan oyuncuların hesapları standart bir kontrolden geçer. Bu kontrolde

  • Kullanıcının verdiği talepte yer alan para çekme tutarının limitler dâhilinde olup olmadığı,
  • Kullanıcının hesabında yeterli bakiye olup olmadığı ve
  • Kazanılan bonusların kullanımı aşamasında kurallara uyulup uyulmadığı kontrol edilir.

Betboo para çekme işlemleri 10 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu seçenek üzerinden yapılan işlemlerde kullanıcılardan herhangi bir masraf alınmamaktadır.

Verilen süre içerisinde hesaba geçmeyen tutarlar için banka hesap hareketlerinin bir dökümü alınarak müşteri hizmetlerine mail olarak atılabilir. Para çekme işlemlerinden şirket olarak bir komisyon almayan Betboo, aracı kurumların alabilecekleri masraflardan da sorumlu değildir. Para çekme talepleri sadece Betboo’nun kullanıcılarına sunduğu seçenekler üzerinden yapılmaktadır. Bu aşamada kullanıcıların bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekmektedir. Piyasada pek çok siteden daha çok çeşitle para yatırma ve çekme hizmeti veren Betboo müşterilerden gelen farklı adres taleplerini de değerlendirmektedir. Para yatırma ve çekme limitleri de kullanıcı ihtiyaçları ve günün şartları dikkate alınarak belirli dönemlerde güncellenmektedir.